Nowe zestawy luksusowych opakowań kosmetycznych

July 24, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Nowe zestawy luksusowych opakowań kosmetycznych

Thegarnitur butelki kosmetycznejto unikalne i innowacyjne rozwiązanie opakowaniowe zaprojektowane tak, aby zapewnić zarówno styl, jak i funkcjonalność produktom kosmetycznym.Dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i praktycznym funkcjom te zestawy butelek oferują modny i wygodny sposób pakowania i ochrony różnych artykułów kosmetycznych.

  Czy wiesz, jakie są środki ostrożności dotyczące personalizacji opakowań kosmetyków?

  W pierwszej kolejności uwzględniane są aspekty funkcjonalne, w tym głównie:
1. Właściwości mechaniczne.Może skutecznie chronić produkt, z pewną wytrzymałością, wytrzymałością i elastycznością, może dostosować się do ciśnienia, wstrząsów, wibracji i innych czynników statycznych i dynamicznych.
2. Wydajność bariery.Zgodnie z różnymi wymaganiami dotyczącymi opakowań kosmetyków, materiały opakowaniowe muszą mieć określoną barierę dla wilgoci, światła, gazów aromatycznych i tak dalej.
3. Wydajność kompatybilności.Materiały opakowaniowe w środowisku o wysokiej temperaturze i wilgotności przechowywania, kosmetyków lub opakowań nie będą powodować niedopuszczalnych zmian, zwłaszcza w procesie transportu lub użytkowania, mogą dostosowywać się do zmian temperatury i otoczenia, nie będą wchodzić w reakcje z materiałami opakowaniowymi, wygląd i właściwości fizyczne materiału opakowaniowego pozostają dobre.
4. Wydajność uszczelnienia.Materiały opakowaniowe gwarantują pewne właściwości uszczelniające i nie ma wewnętrznego wycieku materiału po różnych zmianach środowiskowych.
5. Wyniki ekonomiczne.Zapewniając jakość opakowania, musimy wziąć pod uwagę wymagania dotyczące wydajności ekonomicznej i kosztów, przeprowadzić test porównawczy różnych materiałów, a następnie wybrać odpowiednie i ekonomiczne materiały opakowaniowe zgodnie z doświadczeniem.

Po drugie, aspekty jakościowe obejmują głównie:
1. Zły wygląd.W kosmetykach OEM OEM, wielu pudełkach do pakowania produktów, butelkach, torebkach i wielu innych materiałach opakowaniowych często pojawiają się uszkodzenia, zadrapania, tusz, klej i inne wady.Na niektórych opakowaniach zewnętrznych pojawią się nawet błędy rozmiaru i inne błędy niskiego poziomu.
2. Niekompletne wyposażenie.Wiele kosmetyków to nie tylko butelka, może spotkać pudełko.Na przykład materiał powlekający kremu składa się na ogół z butelek, okładek, podkładek ręcznych, pudełek, wewnętrznych wsporników, etykiet itp. Istnieje wiele małych części i łatwo jest przeoczyć część procesu produkcyjnego, czy zewnętrzny karton i kolorowe pudełko są dopasowane i tak dalej.
3. Fałszywa pojemność.Głównym powodem jest to, że pojemność pojemnika bardzo różni się od oznaczonych specyfikacji.Na przykład standardowa specyfikacja butelki z emulsją to 50 ML, podczas gdy rzeczywista pojemność opakowania to 30 ML lub 70 ML, różnica jest bardzo duża, a ilości materiałów opakowaniowych nie można dokładnie oszacować.
4. Nieprawidłowy format.Format zewnętrznego opakowania kosmetyków nie spełnia norm krajowych, np.: nie jest wyraźnie wskazana pełna nazwa producenta kosmetyków, licencja na produkcję i standardy wykonania;importowane produkty nie zawierają chińskich instrukcji itp.

  Jednak nasze opakowania na butelki z kosmetykami są zgodne z surowymi normami procesowymi, w dużym stopniu, aby uniknąć tych problemów, nasza fabryka ma ponad 14 lat doświadczenia w pakowaniu, doświadczenie w pakowaniu jest bardzo bogate, zapraszamy nowych i starych klientów do konsultacji.

najnowsze wiadomości o firmie Nowe zestawy luksusowych opakowań kosmetycznych  0