Metoda drukowania wzoru i tekstu opakowania szklanej butelki kosmetycznej

December 12, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Metoda drukowania wzoru i tekstu opakowania szklanej butelki kosmetycznej

Metoda drukowania wzoru i tekstu opakowania szklanej butelki kosmetycznej

1. Można go wydrukować metodą sitodruku.Sitodruk należy do druku otworowego, a sitodruk nazywany jest czterema głównymi metodami drukowania wraz z litografią, wytłaczaniem i wklęsłością.

najnowsze wiadomości o firmie Metoda drukowania wzoru i tekstu opakowania szklanej butelki kosmetycznej  0

2. Można go wydrukować przez prażenie kwiatów.Innym sposobem nadruku wzorów szklanych butelek są prażone kwiaty, które zwykle zdobią wzory na korpusie butelki, ale też trafiają do pieca w celu wypalenia, by na koniec wzór lub tekst mocno przylegały do ​​glazury porcelany.

najnowsze wiadomości o firmie Metoda drukowania wzoru i tekstu opakowania szklanej butelki kosmetycznej  1

 

3. Termotransfer.Druk termotransferowy to nowa technologia drukowania, która jest importowana z zagranicy dopiero od ponad 10 lat.(Kliknij, aby dowiedzieć się więcej)

najnowsze wiadomości o firmie Metoda drukowania wzoru i tekstu opakowania szklanej butelki kosmetycznej  2

Proces sitodruku

Atrament jest drukowany na powierzchni szkła, a następnie stosowane są środki utwardzania atramentu, a nadrukowany wzór jest mocny i trwały.

Przebieg procesu jest następujący: zaklejanie → zaklejanie → → → suszenie rozwijanie → suszenie ↓ szkło płaskie → cięcie → obrzeża → czyszczenie i suszenie → drukowanie spiekanie

1. Nadaje się do drukowania na szkle Zgodnie z wymaganiami użytkownika, wytnij szkło, które może mieć regularny lub nieregularny kształt, a następnie odwróconą obróbkę szlifowania krawędzi, a następnie mycie, suszenie do użytku.W tym miejscu należy zwrócić szczególną uwagę, aby na powierzchni szkła nie pozostały ślady wody.
2. Wybór płyty do sitodruku do drukowania na szkle jest taki sam, jak ogólna płyta do sitodruku, a szklana płyta do sitodruku przyjmuje siatkę z włókna syntetycznego, siatkę drucianą ze stali nierdzewnej i siatkę z naturalnego włókna.Podczas drukowania ogólnych pigmentów można zastosować powyższe sita druciane, zwykle przy użyciu taniej siatki drucianej z włókien syntetycznych;W przypadku zastosowania jako złotej i srebrnej dekoracji nie można wybrać siatki drucianej ze stali nierdzewnej.Specyfikacje siatki drucianej zwykle używają siatki 270 ~ 300.

3. Wybór ramy z siatki jest obecnie bardziej formalny, odkształcenie ramy z siatki to rama z siatki ze stopu aluminium, jej rozmiar powinien być większy niż wzór, konkretny rozmiar powinien być zewnętrzną krawędzią wzoru powinna wynosić od 70 do 100 mm z ramy siatki.Ponadto wybierz ramę z siatki, jej wytrzymałość jest bardzo ważna, kluczem jest wystarczająca sztywność pozioma.

4. Siatka bandażowa wybiera siatkę drucianą i ramę z siatki i łączy te dwa elementy, czyli siatkę bandażową.Istnieje wiele sposobów bandażowania siatki, można użyć metod ręcznych, zmotoryzowanych, pneumatycznych, obecnie bardziej zaawansowanych, można rozciągać wysokiej jakości siatkę, jest pneumatyczną bandażownicą.Wymagania dotyczące siatki bandażowej to równomierne napięcie, linie osnowy i wątku siatki są utrzymywane pionowo, a klej powinien być twardy i nie rozluźniony.